be the 

Brightest Version

of yourself

3a

UNIQUE SMILE

Brightness

Еден од најголемите проблеми со кој се соочуваат многу луѓе е изгледот на забите. Исхраната, хигиената и пушењето предизвикуваат обојување или жолтеење на забите, а тоа во никој случај не изгледа привлечно.

Stunning results
Убавото лице треба да го краси убава насмевка. Здравите заби треба да ни бидат приоритет, затоа што се важен дел од нас и треба да ни служат долги години. Со Unique Smile професионалниот сет за белеење заби денес тоа е можно веќе после првиот третман од 8-16 минути
Magic smile

Блескавата насмевка што ја гледаме кај холивудските ѕвезди е посакувана од многумина. Но, да не се лажеме, таа белина не може да се постигне само преку добра орална хигиена. Потребно е професионално избелување кое чини многу пари, а и не е долготрајно.

don’t miss out our valentine offer!

30 % off

Доколку мечтаете да имате бели заби, а не сакате да ризикувате со избелување кај стоматолог Unique Smile професионалниот сет за белеење заби  можe да ви помогнe да добиете со неколку нијанси побели заби.

happy customers

Јас имам користено многу препарати за белење заби и до сега ова е Најдоброто! Лесно е за употреба и одличен за живот во движење. Секогаш го носам во мојата чанта и секогаш кога ми треба многу брзо да го користам за брз резултат – бисер бели заби!

Го препорачувам овој производ и ќе го купам повторно.

Ana T.

Јас сум пушач и многу пијам кафе. Моите заби добро реагираа на системот на Unique Smile. По првиот и вториот третман, јас апсолутно забележав посветла, побелена насмевка. Како и сите други избелувачи на заби треба да го користите почесто за подобар ефект и најдобри резултати. 

Елена

Овој производ е одлична инвестиција во споредба со ценатите во стоматолошки ординации со споредливи резултати. Давам 5 ѕвезди !!! Особено, со мојата зависност од кафе, ептен ми помогна

Маја

Kako pabotn

unique smile

За најдобри резултати – Исчеткајте ги забите и исушете ги со сува крпа пред да го нанесете гелот на забите од Unique Smile професионалниот сетот за белеење заби- Нежно нанесете од гелот од пенкалото за белеење на забите избегнувајки да ставите на непцата- Смејте се се додека не ја ставите силиконската здела со лампата ( доколку не се смеете со усните ќе го избришете гелот)- За најдобри резултати направете сесии по 8-16 минути на секој 5-7 дена со Unique Smile професионалниот сет за белеење заби- Доколку имате некоја нелагодност во устата направете пауза од неколку дена

don’t miss out our valentine offer!

30 % off

Сетот вклучува

  • Unique Smile професионален сет за белеење заби
  • Спакуван во модерна кутија
  • 3 гелови во пенкалца за апликација
  • 1 силиконска зделичка со LED лампа за професионално белеење
  • УСБ адаптер за адаптер за секој андроид уред или Apple почнувајки од iPhone 5

Може да се користи и со лаптоп, полнач за мобилен или екстерна батерија.

Троши 3-5% батерија за 16 минути активна работа. Телефонот мора да работи за да свети LED лампа за професионално белеење.