Мадеротерапија пакет 10 масажи на 50% попуст

7,000 ден 3,500 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Мадеротерапија, масажа со која во потполност ќе го редуцирате целулитот и ќе го обликувате вашето тело. Енергична масажа – до комплетен детокс и тонизација. Придобивки и резултати:•Природно, неинвазивно

•Го активира лимфниот систем
•Намалува / се бори против задржувањето на водата и ги отстранува токсините од телото
•Го забрзува метаболизмот
•Го уништува целулитот
•Намалува обем
•Ги дефинира рацете и нозете
•Ја тонира и ја затегнува кожата
•Ги зацврстува бутовите и задникот

Добивате 50% попуст од вредноста на услугата а уживате до 31.12.2020!  Количините се ограничени! Промоцијата трае до 1.мај.2020.

Распродадено!