Убавина

Приказ на 4 резултати.

Топ!
-50%
РАСПРОДАДЕНО
7,000 ден 3,500 ден

Распродадено!

⭐⭐⭐⭐⭐

Мадеротерапија, масажа со која во потполност ќе го редуцирате целулитот и ќе го обликувате вашето тело. Енергична масажа – до комплетен детокс и тонизација. Придобивки и резултати:•Природно, неинвазивно
•Го активира лимфниот систем •Намалува / се бори против задржувањето на водата и ги отстранува токсините од телото •Го забрзува метаболизмот •Го уништува целулитот •Намалува обем •Ги дефинира рацете и нозете •Ја тонира и ја затегнува кожата •Ги зацврстува бутовите и задникот
Добивате 50% попуст од вредноста на услугата а уживате до 31.12.2020!  Количините се ограничени! Промоцијата трае до 1.мај.2020.

Топ!
-50%
РАСПРОДАДЕНО
1,500 ден 750 ден

Распродадено!

⭐⭐⭐⭐⭐

Еден од најстарите традиционални третмани во светот кој се смета за мајка на традиционалните индиски и кинески третмани. Овој третман има своја филозофија, а овозможува релаксирање и враќање на енергијата истовремено на телото, умот и духот. Се користат ароматски производи кои ја стимулираат циркулацијата и го освежуваат телото и духот.
Добивате 50% попуст од вредноста на услугата а уживате до 31.12.2020!  Количините се ограничени! Промоцијата трае до 1.мај.2020.

Топ!
-50%
РАСПРОДАДЕНО
1,000 ден 500 ден

Распродадено!

⭐⭐⭐⭐⭐

Традиционалниот рачен третман за лице обезбедува зголемена циркулација на лицето, намалување на проширените пори и подобар тонус на кожата.
Добивате 50% попуст од вредноста на услугата а уживате до 31.12.2020!  Количините се ограничени! Промоцијата трае до 1.мај.2020.

Топ!
-50%
РАСПРОДАДЕНО
3,200 ден 1,600 ден

Распродадено!

⭐⭐⭐⭐⭐

Оваа купка ве носи во светот на севкупната убавина после која се чувствувате освежени, со повеќе енергија и подобрена самодоверба. Користиме Деви Сри Спа од серијата Сензуал.Чекорите се Ритуал, Хидрофил, пилинг, туш, масажа, маска и капење со млеко и црвени рози, лосион за тело, специјален напиток–егзотичен напиток од Асеана Ројал Спа (млеко со ѓумбир).Добивате 50% попуст од вредноста на услугата а уживате до 31.12.2020!  Количините се ограничени! Промоцијата трае до 1.мај.2020.